Hieronder vind je de teamindelingen zoals die door de TC en RC zijn opgesteld. Let op het gaat om voorlopige teamindelingen/tijden/trainers. Houd deze pagina in de gaten voor eventuele wijzigingen.

Mocht je vragen hebben, neem dan contact op met de TC of RC.

Laatst bijgewerkt: 9 juni 2019

Dames 1

Klasse: 1e klasse
Trainer: Machiel
Sporthal: Almere Buiten
Dag: Maandag
Tijd: 20:15 – 21:30

Anne O.
Anne S.
Celia
Chantal
Deborah
Jasmin
Linda
Marina
Moniek
Nina
Roxanne
Serena
Sharisa
Stella

Dames 2

Klasse: 3e klasse
Trainer: Jack
Sporthal: Almere Buiten
Dag: Maandag
Tijd: 20:15 – 21:30

Inez
Karin
Kati
Margot
Marion
Marjolein
Nancy
Ria
Sjoukje

Dames 3

Klasse: 4e klasse
Trainer: Jeroen
Sportzaal: Maldiven
Dag: Maandag
Tijd: 19:00 – 20:30

Anusa
Berber
Francis
Ilse
Jacintha
Jorien
Lieke
Perla
Shera

Heren 1

Klasse: 1e klasse
Trainer: Vacature
Sporthal: Almere Buiten
Dag: Maandag
Tijd: 21:30 – 23:00

Casper
Maarten
Machiel
Marco
Michel
Niels
Robbert
Sven
Wouter

Heren 2

Klasse: 2e klasse
Trainer: Willem
Sportzaal: Maldiven
Dag: Maandag
Tijd: 20:30 – 22:00

Bas
Erwin
Folkert
Jeroen
Marco
Marten
Nassim
Niels
Parvesh
Robbert
Rogier
Steven

Heren 3

Klasse: 4e klasse
Trainer: Joop
Sportzaal: Maldiven
Dag: Maandag
Tijd: 20:30 – 22:00

Arjen
Daan
Jan Pieter
Jeen
Jeroen
Hans
Kelvin
Lex
Mike

Meisjes A1

Klasse: 1e klasse
Trainer: Wouter P. / Niels
Sporthal: Almere Buiten
Dag: Maandag
Tijd: 20:15 – 21:30

Britt
Emma
Karlijn
Katie
Michelle
Naomi
Noeri
Selina
Suus
Suze (trainen)

Meisjes A2

Klasse: 2e klasse
Trainer: Karin / Dennis
Sporthal: Almere Buiten
Dag: Maandag
Tijd: 20:15 – 21:30

Ilham
Amber
Alissa
Destiny
Faiza
Jasmijn
Jenna
Lian
Robin
Zaynep

Meisjes B1

Klasse: 2e klasse
Trainer: Kati
Sporthal: Almere Buiten
Dag: Maandag
Tijd: 19:00 – 20:15

Alana V.
Britt
Diana (trainen)
Ida
Isabelle (trainen)
Jaylie
Lizzy
Marianna
Marrit
Mobina

Jongens C1

Klasse: 2e klasse
Trainer: Wouter P.
Sporthal: Almere Buiten
Dag: Maandag
Tijd: 19:00 – 20:15

Denzel
Dimitar
Jayden
Jovanni
Micha
Nawaaz
Ruben
Tycho

Meisjes C1

Klasse: 2e klasse
Trainer: Dennis
Sporthal: Indische buurt
Dag: Woensdag
Tijd: 19:00 – 20:30

Alana W.
Faith
Hajar (trainen)
Jamie
Jordan
Lucia
Nanou
Nikita
Sara
Valentijn

Recreanten Mix 1

Klasse: M2
Trainer: Peter Pauls/?
Sporthal: Binnenkruier
Dag: Maandag
Tijd: 19:00 – 20:30

Carolyn
Charity
Jellie
Lisanne
Susanne
Richard
Wilbert

Recreanten Mix 2

Klasse: M1
Trainer: Peter Pauls/?
Sporthal: Binnenkruier
Dag: Maandag
Tijd: 19:00 – 20:30

Elma
Georgina
Lisa
Thea
Edwin
Frank
Stefan

Recreanten Mix 3

Klasse: M2
Trainer: Peter Pauls/?
Sporthal: Binnenkruier
Dag: Maandag
Tijd: 19:00 – 20:30

Corien
Lilian
Maria
Chris
John
Harrie

Recreanten Mix 4

Klasse: M3
Trainer: Peter Pauls/?
Sporthal: Binnenkruier
Dag: Maandag
Tijd: 19:00 – 20:30

Kimberley
Marja
Zoe
Eddy
Carlo
Martin

Recreanten Dames

Klasse: M3
Trainer: Peter Pauls/?
Sporthal: Binnenkruier
Dag: Maandag
Tijd: 20-30 – 22:00

Carolyn
Charity
Elma
Jellie
Lisanne
Sandra
Susanne
Thea

Recreanten Heren

Klasse: H1
Trainer: Peter Pauls/?
Sporthal: Binnenkruier
Dag: Maandag
Tijd: 20-30 – 22:00

Jelle
John
Martin
Richard
Stefan
Victor
Wilbert

Recreanten Overig 1

Klasse: –
Trainer: Peter Pauls/?
Sporthal: Binnenkruier
Dag: Maandag
Tijd: 20-30 – 22:00

Arthur
Jurjen
Ka Cheung
Manfred
Vlado

Recreanten Overig 2

Klasse: –
Trainer: Peter Pauls/?
Sporthal: Binnenkruier
Dag: Maandag
Tijd: 20:30 – 22:00

Indra
Lonneke
Mireille
Sandra (trainen)
Jelle (trainen)
Victor (trainen)

Share This